ЧОМУ САМЕ МИ?

Pol-Plan працює на світовому ринку вже понад 40 років як виробник каркасно-тентових споруд, легких наметових конструкцій та автомобільних брезентів для напівпричепів.Фірма досягла успіху на ринку, завдяки власним виробничим потужностям. Якість наших каркасно-тентових конструкцій оцінили клієнти з усього світу. З самого початку нашої діяльності ми були зосереджені на задоволенні потреб кожного клієнта – щодо якості та естетики нашої продукції. Ми впевнені, що зможемо виправдати всі ваші очікування. Виробництво тентових конструкцій з найвищими параметрами стійкості та довговічності, спроектованих згідно снігового навантаження та сили вітру для кожного конкретного регіону, потребує багаторічного досвіду проектування та застосування різноманітних технологій. При виборі саме наших наметових конструкцій, підчас їх проектування і виготовленні будуть застосовані конструктивні рішення, які враховують ваші індивідуальні потреби, це обшивка стін (ПВХ, металопрофіль, сендвіч-панель), покрівля (надувна покрівля як варіант) або системи опалення, освітлення чи кондиціонування.

Pol-Plan

ангары pcv

ЯКІСТЬ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

Як фірма-виробник наметових конструкцій , ми знаємо, чого очікують від нас клієнти – якість за доступною ціною. Завдяки багаторічному досвіду та співпраці з перевіреними постачальниками ми досягли рівня, який відрізняє нас від інших компаній, що працюють в цій галузі.
Ми пропонуємо продукцію, яка відповідає найвищим вимогам якості, з використанням новітніх технологій, що запевняють високу надійність та естетичність конструкцій. Завдяки використанню спеціальних матеріалів та передового обладнання, ми можемо виготовити для вас тентові павільйони чи конструкцій інших типів, які стануть оптимальним рішенням, що відповідає всім вашим потребам, і при цьому, гарантуємо короткі терміни реалізації проекту.

Індивідуальний підхід до клієнта

Ми дбаємо щоб повністю задовольнити потреби наших замовників, тому якщо ви вирішите співпрацювати саме з нами, наша співпраця буде від початку і до кінця побудована з врахуванням ваших побажань і потреб. Консультація – це основа нашої роботи, і для нас важливо обговорити всі деталі вашого замовлення.

40 РОКІВ НА РИНКУ, ПОЛЬСЬКИЙ КАПІТАЛ

Ми орієнтуємося на індивідуальні потреби наших клієнтів і стараємось врахувати всі побажання замовника. Тому, обираючи наші послуги, ви можете бути впевнені, що готова споруда матиме узгоджені розміри, конструкцію, кольори, та будуть враховані інші ваші побажання.

Розрахувати ціну ангара!

POL-PLAN Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 42/44, 62-060 Stęszew / Zamysłowo


1017-CPR-06.951.178TÜVSÜD

tel.: +38 0676728011